לינה בעמק חפר : נוף קדומים לאורכו של נחל אלכסנדר

לינה בעמק חפר : נוף קדומים לאורכו של נחל אלכסנדר הדירוג: ☆☆☆☆☆ 0 (מתוך 0 דירוגים)
5 1

לאורך מישור החוף ואזור השרון לאורכו של חוף הים התיכון, משתרע אזור עמק חפר, אזור של זיכרונות ראשונים מהעבר החקלאי של מדינת ישראל. לינה בעמק חפר מציעה למטיילים באזור הזדמנות לסייר ולטייל במסלולים המיוחדים השלובים בתוך האזור. נחל אלכסנדר הזורם בתוך העמק מציע למטיילים שפע של מסלולי אופניים ומסלולים רגליים, התצפית מגשר הצבים על אוכלוסיית […]

לאורך מישור החוף ואזור השרון לאורכו של חוף הים התיכון, משתרע אזור עמק חפר, אזור של זיכרונות ראשונים מהעבר החקלאי של מדינת ישראל.

לינה בעמק חפר מציעה למטיילים באזור הזדמנות לסייר ולטייל במסלולים המיוחדים השלובים בתוך האזור. נחל אלכסנדר הזורם בתוך העמק מציע למטיילים שפע של מסלולי אופניים ומסלולים רגליים, התצפית מגשר הצבים על אוכלוסיית הצב הרך שבנחל, שמורת הטבע ביתן אהרון, חוות הנוי בעלת הגן הבוטני מהיפים ביותר בארץ, פארק השרון ועוד מקומות נוספים מרהיבים ביופיים השזורים בנוף הקדומים של עמק חפר.

באזור תוכלו גם למצוא צימרים שונים ללינת לילה מלבד החניונים המורשים ללינה, צימר בבורגתה המושב השוכן לאורך נחל אלכסנדר, עם הטיילת לאורך הנחל בעלת הנוף הפסטורלי, צימר בחניאל, המושב עם חוות הסוסים חניאל, בית ספר לרכיבה ומרכז לרכיבה טיפולית, בחווה מתקיימים גם ימי כיף המאפשרים חווית בוקרים ייחודית בנוף הקסום של עמק חפר, צימרים נוספים פזורים לכל אורכו של העמק, תוכלו לבחור לכם את המקום המתאים לכם ביותר לחופשה ולינת לילה מתאימה.

לינה בעמק חפר המתכון המושלם לחופשה

לינה בעמק חפר מציעה למטיילים באזור הזדמנות לטיול של כמה ימים, טיול לאורכו של העמק המשלב לינת שטח עם טיולים רגליים וטיולי אופניים לאורך התוואי של נחל אלכסנדר והחופים השוכנים לאורך העמק.

  • חניון הכוכבים בעמק חפר הוא אחד המקומות הנוחים ביותר לצורך לינה בעמק חפר. החניון ממוקם בתוך הטבע החקלאי של העמק סמוך לאפיק של נחל אלכסנדר. החניון כולל את כל התשתיות הנדרשות לשם לינת לילה במקום:

– חשמל

– ברזיות ושירותים

– מקום להצבת אוהלים

החניון ממוקם בסמוך לכל המסלולים החשובים בעמק חפר, מסלולי אופניים ומסלולים מיוחדים לנסיעת שטח ולהליכה. האתר נמצא במרחק קצר מאוד מנקודת מפגש מרהיבה לנדידת ציפורים.

  • לינה בחוף בית ינאי היא הזדמנות ללינת לילה באחד מהמקומות היפים ביותר לאורכו של עמק חפר. חוף בית ינאי שומר עדיין על האווירה של החופים הפשוטים של פעם בשילוב עם תשתיות מתאימות ומותאמות ללינת לילה. בחוף ישנו אזור מיוחד המיועד להקמת אוהלים וחניון לילה הנמצא בסמוך למתקני הרחצה, הכוללים גם מקלחות עם מיים חמים בשעות מסוימות של היום.
  • פארק קדם, הפארק השוכן בצל עצי בוסתן בחלקו המזרחי של נחל אלכסנדר משתרע משני צידיו של הנחל, גדות הנחל מחוברים באמצעות גשרים איריים.  בפארק עצמו ישנם חניונים יפים השוכנים בצל העצים  היפים הנמצאים במקום.
  • באזור עמק חפר ישנם גם מקומות אירוח בסוויטות ובצימרים פסטורליים, דקה מהים סוויטות אירוח כפרי בצמוד לחוף הים ולשמורת הטבע, צימר פנקס הקטן במושב מכמורת, בית האקליפטוס בית עתיק בישוב מכמורת בעל עיצוב פשוט מוקפד ואלגנטי בסגנון של ארץ ישראל הישנה והטובה.  בית גיתית בכפר הרא"ה המתאים לשומרי שבת וכשרות.

עמק חפר ארץ ישראל הישנה והטובה

אזור עמק חפר הוא אחד המקומות היחידים בארץ שהצליח לאורך השנים לשמור על הצביון של ארץ ישראל הישנה והטובה. הטיולים לאורכו של עמק חפר מזכירים את הזמנים שעברו ואינם, לאורכו של נחל אלכסנדר והחופים הפזורים לאורך העמק, תוכלו לעבור מסע בזמן אל נוף שנשאר עדיין בבתוליותו.

אך עמק חפר הוא אזור מתפתח ושוקק חיים שמתוך השימור של הישן מצליח להצמיח מתוכו המון מקומות קסומים לבילוי ולנופש, בבית יצחק נמצא מתחם טורקיז מתחם מיוחד לעיצוב הבית עם בית הקפה טורקיז במרכזו, בית קפה המזכיר בתי קפה אירופיים קלאסיים,  בפארק התעשייה של עמק חפר נמצא מתחם גדול לתרבות ואומנות, מבית המפיקה והאוצרת לי-מור כהן. במקום ישנו בית ספר לציור, גלריית אמנות, בית מלאכה למסגור ואירועי תרבות. העמק משלב בצורה מושלמת בין ישן לחדש ובין טבע קדום לבין חיים מודרניים ססגוניים.

שם:
אימייל:
כותרת:
דירוג:
תגובתך: