חניון לילה בעולש | חניוני לילה בעמק חפר | קמפינג

חניון לילה בעולש | חניוני לילה בעמק חפר | קמפינג הדירוג: ☆☆☆☆☆ 0 (מתוך 0 דירוגים)
5 1

מושב עולש שייך גיאוגרפית לאזור השרון אך מוניציפאלית לאזור עמק חפר. המושב משלב את האופי המיוחד של אזור השרון עם האווירה הרגועה של אזור עמק חפר. בישוב עצמו נמצא אחד מבתי הקפה היפים ביותר באזור, הבית בעולש, מסעדה איטלקית ובית קפה, הכוללת גם חנות עתיקות. במקום נמצאת גם גלריה לפריטי אספנות וכלי בית. בישוב עולש […]

מושב עולש שייך גיאוגרפית לאזור השרון אך מוניציפאלית לאזור עמק חפר. המושב משלב את האופי המיוחד של אזור השרון עם האווירה הרגועה של אזור עמק חפר.

בישוב עצמו נמצא אחד מבתי הקפה היפים ביותר באזור, הבית בעולש, מסעדה איטלקית ובית קפה, הכוללת גם חנות עתיקות. במקום נמצאת גם גלריה לפריטי אספנות וכלי בית.

בישוב עולש נמצאת אחת מחוות הסוסים המפורסמות באזור, חוות עולש. חווה ייחודית בסגנון המערב הפרוע בלב הנוף הקסום של השרון ועמק חפר.

עוד מקום לא שגרתי בישוב עולש הוא קסם הפטרייה. מעבדה לגידול פטריות אקזוטיות פרי יזמות משותפת של שלושה אחים, האחים לבית צוריאל מחיפה.

במידה ואתם מחפשים חניון לילה באזור עולש תוכלו כמובן ללון בחניון הכוכבים, אורחן לילה הממוקם בתוך הטבע החקלאי של עמק חפר. החניון נמצא ליד האפיק של נחל אלכסנדר, ליד מסלולי רכיבת אופניים, מסלולי נסיעת שטח והליכה. המקום אידיאלי בשביל מטיילים באזור, רוכבים, משפחות זוגות ובודדים המחפשים מקום נעים להעביר בו את הלילה.

החניון מצויד בכל התשתיות הנדרשות לשם לינת לילה, ברזיות, שירותים וחיבור לחשמל.

באזור של החניון ישנם מסלולי טיול רבים בנוף הקסום של עמק חפר. קרוב מאוד לחניון בלב העמק נמצאת אחת מנקודות התצפית היפות על נדידת ציפורים. נקודת מפגש של ציפורים נודדות, במרחק הליכה מהחניון.

חניון נוסף הנמצא באזור עולש הוא, פארק קדם. הפארק שוכן לצל עצי בוסתן רבים שנשתלו באזור בחלקו המזרחי של נחל אלכסנדר, משני צידיו של הנחל. גדותיו של הפארק מחוברים זה לזה בגשרים איריים. בפארק עצמו ישנם חניונים יפים השוכנים בצל העצים הרבים המאכלסים את המקום. ועוד חניון לילה נוסף המשמש לקמפינג נמצא במושב בורגתה, חניון הכוכבים – מתאים למטיילים, רוכבי אופניים, משפחות, זוגות צעירים עם או בלי ילדים וכן מאפשר מקום שהייה לקרוואנים.

שני מקומות נוספים ללינת לילה באזור הם חוף מכמורת וחוף בית ינאי.

 

לינת לילה בחוף מכמורת וחוף בית ינאי

לילה על החוף זהו אחד הדברים הקסומים ביותר שיכולים להיות, לזוגות הרוצים לראות את השקיעה ולהביט ביחד אל עבר הים, למשפחות עם ילדים ולכל מי שרוצה מקום של שקט מהמולת החיים העמוסה של חיי היום יום.

בחוף בית ינאי ובחוף מכמורת ישנו מקום מסודר להקמת אוהלים. בחוף מכמורת ישנו אזור המיועד לקמפינג הנמצא מחוץ לשטח הרחצה המוגדר. בחוף בית ינאי ישנו חניון לילה בסמוך למתקני הרחצה הכוללים מקלחות עם מים חמים. בשני החופים עליכם לברר לפני ההגעה עם רשות החופים את המחירים המדויקים של החנייה ושל התשלומים הנוספים הנדרשים עבור השימוש בשירותי החוף לצורך לינה והקמת אוהלים.

שם:
אימייל:
כותרת:
דירוג:
תגובתך: