קמפינג בחניאל | קמפינג בעמק חפר | לינה ואירוח

קמפינג בחניאל | קמפינג בעמק חפר | לינה ואירוח הדירוג: ☆☆☆☆☆ 0 (מתוך 0 דירוגים)
5 1

מושב חניאל הוא אחד היישובים בעמק חפר סמוך לנתניה ולכפר יונה. המיקום של המושב הוא מושלם בשביל כל מי שמחפש שקט ושלווה, בתוך נוף פסטורלי של אזור עמק חפר מרוחק מכל מקור רעש, המקום האידיאלי בשביל לנוח ולהירגע משגרת החיים העמוסה. אחד המקומות הקסומים ביותר הקרובים לחניאל הוא פארק איטליה. זהו אחד הקטעים היפים ביותר […]

מושב חניאל הוא אחד היישובים בעמק חפר סמוך לנתניה ולכפר יונה. המיקום של המושב הוא מושלם בשביל כל מי שמחפש שקט ושלווה, בתוך נוף פסטורלי של אזור עמק חפר מרוחק מכל מקור רעש, המקום האידיאלי בשביל לנוח ולהירגע משגרת החיים העמוסה.

אחד המקומות הקסומים ביותר הקרובים לחניאל הוא פארק איטליה. זהו אחד הקטעים היפים ביותר לאורכו של נחל אלכסנדר ששוקם בעזרת ידידי קרן קיימת לישראל באיטליה.

מושב חניאל נמצא סמוך למרכזי קמפינג ומקומות ללינת לילה מתחת לאור הכוכבים.

אחד מהמקומות המפורסמים הוא חניון הכוכבים בעמק חפר, חניון לילי מסודר ומאורגן הממוקם בתוך הטבע החקלאי של עמק חפר, סמוך לאפיק נחל אלכסנדר.

ניתן גם לבלות את הלילה באחד מהחופים המקסימים בעמק חפר, חוף מכמורת או חוף בית ינאי. שני החופים מציעים מקום מסודר ללינת לילה כולל אפשרות לקמפינג במקום עצמו.

פארק איטליה נחל אלכסנדר

לאורכו של נחל אלכסנדר נמצא אחד הפארקים היפים ביותר באזור עמק חפר והשרון פארק איטליה. הפארק הוקם בעזרתם של ידידי קרן קיימת באיטליה לפיתוח המקום ושיקום נחל אלכסנדר. הפארק מכיל חניונים רבים ומקומות ישיבה, מדשאה גדולה המתאימה במיוחד לפיקניק ביום קיץ חם, צמחייה נטועה בהתאמה אקולוגית לגדות הנחל. זהו פארק מקסים המתאים לטיולי משפחות באזור, לטיולים לזוגות או לכל אדם המעוניין בקצת שקט ושלווה מההמולה של העיר.

אטרקציות נוספות באזור עמק חפר

התיירות והקמפינג באזור עמק חפר צוברים תאוצה בשנים האחרונות בעקבות שיקום נחל אלכסנדר, באזור ישנם עשרות מקומות לטיול הפזורים כולם בתוך הנוף הקסום של האזור.

  • שמורת הטבע ביתן אהרון – נמצאת על אחד מרכסי הכורכר של השרון, עם נוף אל האזור ואל הים הנפרש לפניכם ממעלה ההר.  בשמורה ישנם כמה מערות קבורה ומערת עטלפים גדולה, הסגורה למטיילים בחודשי החורף.
  • בית ראשונים, – מעונם הראשון של חלוצי העמק, שוכן באותו אזור של ביתן אהרון, מרכס הכורכר תוכלו לצפות על העמק כולו. הבית עצמו עבר שיפוץ יסודי והוא פתוח למבקרים. במקום עצמו תוכלו למצוא מסעדה ושלושה מרחבי עבודה, כולל מקום לאירועים שונים.
  • חוות הנוי – גן בוטני וחוות צמחים המכילה מאות מינים שונים של צמחים שם תוכלו להכיר כל צמח בהתאם להתפתחותו, בגרותו ותכונותיו הבוטניות.
  • נחל אלכסנדר – האזור היפה ביותר בעמק חפר ששוקם בשנים האחרונות ומכיל עשרות מקומות לטיול ולקמפינג. יובליו של הנחל מתחילים באזור שכם והוא נשפך אל הים סמוך לחוף בית ינאי. כיום במימיו הנקיים שוכנים בעלי חיים רבים והצמחייה לאורך הנחל מגוונת מאוד ועשירה. במימי הנחל חיה אוכלוסיית הצבים הרכים הגדולה ביותר בארץ. הצב הרך חי במים מתוקים ומימיו של נחל אלכסנדר המשוקם מתאימים במיוחד עבורם. תוכלו לצפות בצבים מאחת מנקודות התצפית היפות שעל הנחל, גשר הצבים.
  • פארק השרון –  הריאה הירוקה של אזור מישור החוף. הפארק משתרע בין חדרה וגבעת אולגה בצפון לבין נחל אלכסנדר בדרום. פארק השרון הוא מקום של שקט ושלווה בין ההמולה של החיים העירוניים מסביב. גן לאומי פתוח עם מרחבים של צמחייה ובריכות גדולות שאחת מהם משמשת מקום לנדידת ציפורים, בניהם עופות מים נדירים.
  • קמפינג חניון הכוכבים  – הינו חניון של משק חקלאי במושב בורגתה, שצמוד למושב חניאל. המשק החקלאי מסודר ומצוייד השירותים וברגי מים, המשק הכפרי מכוסה עצים ושופע טבע, המקום מאפשר כחניון לקרוואנים. עוד המשק בקתה מרוהטת ומאובזרת המשמשת כצימר לזוגות המחפשים מקום לינה מסודר במחיר זול.
שם:
אימייל:
כותרת:
דירוג:
תגובתך: