חניון לילה בבארותיים | לינה בבארותיים | צימרים בעמק חפר

חניון לילה בבארותיים | לינה בבארותיים | צימרים בעמק חפר הדירוג: ☆☆☆☆☆ 0 (מתוך 0 דירוגים)
5 1

בארותיים הוא ישוב בעמק חפר הנמצא סמוך מאוד לנחל אלכסנדר. עמק חפר הוא אחד האזורים המקסימים ביותר לטיול, לאורכו של מישור החוף בין נתניה לחדרה, לאורך הים התיכון, מצוקי רכסי הכורכר באזור משתלבים בתוך הנוף המרהיב של החלק הצפוני של אזור השרון. באזור עמק חפר סמוך לבארותיים ולחניוני הלילה באזור נמצא נחל אלכסנדר. הנחל ששוקם […]

בארותיים הוא ישוב בעמק חפר הנמצא סמוך מאוד לנחל אלכסנדר. עמק חפר הוא אחד האזורים המקסימים ביותר לטיול, לאורכו של מישור החוף בין נתניה לחדרה, לאורך הים התיכון, מצוקי רכסי הכורכר באזור משתלבים בתוך הנוף המרהיב של החלק הצפוני של אזור השרון.

באזור עמק חפר סמוך לבארותיים ולחניוני הלילה באזור נמצא נחל אלכסנדר. הנחל ששוקם בשנים האחרונות מכיל פינות חמד רבות ומסלולים רבים לטיולי אופניים ולהליכה בנוסף למקומות לינה באוהלים לאורך הנחל, המקום המושלם להתחלת החופשה בעמק חפר.

חניוני עמק חפר

קמפינג בעמק חפר הוא התחלה מצוינת לטיול לאורך העמק כולו ולהכרת כל המקומות והאתרים הרבים הארוגים אל תוך הנוף. ישנם כמה חניונים ומקומות לינה לאורך העמק השניים המרכזיים ביותר הם חניון הכוכבים ופארק קדם.

  • חניון הכוכבים הוא חניון לילה הממוקם בתוך הטבע החקלאי של עמק חפר. החניון נמצא בסמוך למסלולי רכיבת אופניים, מסלולים מיוחדים לנסיעת שטח ומסלולים להליכה. מיקום החניון הוא בתוך הנוף החקלאי של עמק חפר, סמוך לאפיק של נחל אלכסנדר.

האתר נמצא במרחק הליכה מנקודת מפגש מרהיבה לנדידת ציפורים. השעה המומלצת ביותר ביום היא ראשית הבוקר אז תוכלו לחזות באופן מלא בנדידת הציפורים. בחניון יש את כל התשתיות הנדרשות לשם לינת לילה באזור, חשמל, ברזיות, שירותים ומקום להצבת אוהלים.

  • פארק קדם שוכן בצל עצי בוסתן ועצי נוי, בחלקו המזרחי של הנחל. הפארק משתרע משני צידי הנחל וגדותיו של הפארק מחוברים זה לזה בגשרים איריים. בפארק עצמו ישנם חניונים יפים השוכנים בצל העצים הרבים המאכלסים את המקום.

טיול לאורכו של עמק חפר לאחר שנת לילה באחד מהחניונים או המקומות המותאמים ללינה הוא ביקור באחד המקומות הקסומים והיפים של ארצנו שעוד שומר על הטעם המתוק של ארץ ישראל הישנה והטובה.

לינה לאורך חופי עמק חפר חוף מכמורת וחוף בית ינאי

אחת מהדרכים הטובות ביותר לבלות את הלילה בעמק חפר הוא לינה באוהלים לאורך חופי העמק, חוף מכמורת וחוף בית ינאי.

שם:
אימייל:
כותרת:
דירוג:
תגובתך: