לינה בעמק חפר | צימרים בעמק חפר | מקומות לינה

לינה בעמק חפר | צימרים בעמק חפר | מקומות לינה הדירוג: ☆☆☆☆☆ 0 (מתוך 0 דירוגים)
5 1

אזור עמק חפר גובל בחוף מכמורת וחוף בית ינאי ובמרכזו זורם נחל אלכסנדר עם שפע של הזדמנויות למסלולי אופנים מיוחדים לאורך הנחל ותצפית מגשר הצבים אל אוכלוסיית הצב הרך.   במידה ותרצו לעשות טיול באזור תוכלו לבלות את הלילה באחד מחניוני הלילה של עמק חפר, ליהנות מהשקט והפסטורליות של המקום ומהטבע הגולמי המשקף את העבר […]

אזור עמק חפר גובל בחוף מכמורת וחוף בית ינאי ובמרכזו זורם נחל אלכסנדר עם שפע של הזדמנויות למסלולי אופנים מיוחדים לאורך הנחל ותצפית מגשר הצבים אל אוכלוסיית הצב הרך.  

במידה ותרצו לעשות טיול באזור תוכלו לבלות את הלילה באחד מחניוני הלילה של עמק חפר,

ליהנות מהשקט והפסטורליות של המקום ומהטבע הגולמי המשקף את העבר החקלאי של האזור שעדיין נשמר בגולמיותו. לינה בעמק חפר באחד המקומות היפים ביותר לאורך מישור החוף ואזור השרון היא חוויה ייחודית של שקט ושלווה ובעיקר של יופי קסום המקיף אתכם מכל עבר.

 קמפינג בחניון הכוכבים

בתוך הטבע החקלאי של עמק חפר, סמוך לאפיק נחל אלכסנדר, ליד מסלולי רכיבת האופניים ומסלולים מיוחדים לנסיעת שטח ולהליכה נמצא אחד החניונים הנוחים ביותר ללינת לילה באזור, חניון הכוכבים. החניון כולל את כל התשתיות הנדרשות לשם לינת לילה. חשמל, ברזיות, שירותים ומקום להצבת אוהלים. קמפינג בחניון הכוכבים הוא הדרך המושלמת להתחיל טיול באזור.

האתר נמצא במרחק הליכה מנקודת מפגש מרהיבה לנדידת ציפורים. השעה המומלצת ביותר ביום היא ראשית הבוקר אז תוכלו לחזות באופן מלא בנדידת הציפורים.

פארק קדם

בצל עצי בוסתן בחלקו המזרחי של נחל אלכסנדר שוכן פארק קדם. הפארק משתרע משני צידיו של הנחל וגדותיו מחוברים באמצעות גשרים איריים.  בפארק עצמו ישנם חניונים יפים השוכנים בצל העצים הרבים הנמצאים במקום.

חוף מכמורת וחוף בית ינאי

מחוץ לשטח הרחצה המוכרז בחוף מכמורת ישנו אזור להקמת אוהלים המתאים במיוחד ללינת לילה. חוף מכמורת הוא אחד החופים היפים ביותר באזור, שקט, רגוע ומאפשר לינת לילה רגועה ונעימה לרחש הגלים. בחוף בית ינאי ישנו חניון לילה בסמוך למתקני הרחצה הכוללים מקלחות עם מים חמים בשעות מסוימות של היום. בשני החופים עליכם לברר לפני ההגעה עם רשות החופים את המחירים המדויקים של החנייה ושל התשלומים הנוספים הנדרשים עבור השימוש בשירותי החוף לצורך לינה והקמת אוהלים.

שם:
אימייל:
כותרת:
דירוג:
תגובתך: