מקומות לינה בעמק חפר

מקומות לינה בעמק חפר הדירוג: ☆☆☆☆☆ 0 (מתוך 0 דירוגים)
5 1

עמק חפר הוא אחד המקומות היפים ביותר לאורך מישור החוף ואזור השרון. מקום הגובל בחופי הים התיכון, חוף מכמורת וחוף בית ינאי. מקום שבו הטבע נשמר בגולמיותו מקום של זיכרונות ראשונים מהעבר החקלאי של מדינת ישראל ומארץ ישראל הישנה והטובה. נחל אלכסנדר הזורם לאורכו של העמק  מציע למטיילים שפע של הזדמנויות למסלולי אופנים מיוחדים לאורך […]

עמק חפר הוא אחד המקומות היפים ביותר לאורך מישור החוף ואזור השרון. מקום הגובל בחופי הים התיכון, חוף מכמורת וחוף בית ינאי. מקום שבו הטבע נשמר בגולמיותו מקום של זיכרונות ראשונים מהעבר החקלאי של מדינת ישראל ומארץ ישראל הישנה והטובה.

נחל אלכסנדר הזורם לאורכו של העמק  מציע למטיילים שפע של הזדמנויות למסלולי אופנים מיוחדים לאורך הנחל ותצפית מגשר הצבים אל אוכלוסיית הצב הרך השוכנת בנחל.

במידה ותרצו לעשות טיול באזור תוכלו לבלות את הלילה באחד מחניוני הלילה של עמק חפר, לראות את השקיעה אל מול הים, להביט בכוכבים הבוהקים לאורו של הירח, ליהנות מהשקט והפסטורליות שעוטפים אתכם מכל עבר.

מקומות הלינה בעמק חפר רבים ומגוונים הכל בהתאם לתוכניות שלכם ולאופי המיוחד של הטיול.

חניון הכוכבים ופארק קדם

חניון הכוכבים  נמצא עמוק בתוך הטבע החקלאי של עמק חפר בסמוך למסלולי רכיבת אופניים, מסלולי הליכה ומסלולים מיוחדים לנסיעת שטח. החניון ממוקם באחד האזורים הקסומים ביותר בעמק חפר סמוך לאפיק של נחל אלכסנדר. המקום מושלם לשם קמפינג ולינה באוהלים. חניון הכוכבים מכיל את כל התשתיות הנדרשות לשם שהות במקום, חשמל, ברזיות, שירותים ומקום להצבת אוהלים. אפשר להגיע לחניון קראוונים, ולחנות אותם במשק ולהעביר את הלילה ברוח הכפר. עוד אפשר למצוא בחניון את בקתת הכוכבים, צימר מהודר ומפנק.

פארק קדם הוא גן בוסתנים בולט ביופיו המשתרע משני צידיו של נחל אלכסנדר המחוברים זה לזה בגשרים איריים. הפארק שופע בחניונים נוחים, השוכנים בצל העמים הרבים המאכלסים את המקום.

פארק קדם הוא מקום של שקט ושלווה בתוך הנוף הפסטורלי של אזור עמק חפר ונחל אלכסנדר.

לינה לאורך החוף מכמורת ובית ינאי

בחוף בית ינאי ובחוף מכמורת ישנם מקומות מוסדרים לשם לינת לילה והקמת אוהלים, בבית ינאי ישנו גם חניון לילה עם מתקני רחצה הכולל מים חמים בשעות מסוימות של היום.

בשני החופים עליכם לברר לפני ההגעה עם רשות החופים את המחירים המדויקים של החנייה ושל התשלומים הנוספים הנדרשים עבור השימוש בשירותי החוף לצורך לינה והקמת אוהלים.

לינה לאורך החוף היא מתנה מקסימה לכם ולקרובים אליכם ביותר, לקום בבוקר לרחש הגלים, לשקוע בשינה כשהים נמצא במרחק נגיעה, לראות את הירח זוהר במלא העוצמה, והכול כל כך חי ונושם ומלא ביופי קסום ובשקט.

שם:
אימייל:
כותרת:
דירוג:
תגובתך: