מקומות לינה בעמק חפר : פנינה קסומה של טבע כפרי מחוץ לגבולות הזמן

מקומות לינה בעמק חפר : פנינה קסומה של טבע כפרי מחוץ לגבולות הזמן הדירוג: ☆☆☆☆☆ 0 (מתוך 0 דירוגים)
5 1

עמק חפר האזור השוכן לאורך נחל אלכסנדר וחוף הים התיכון, העמק המשתרע לאורכו של מישור החוף בחלקו הצפוני של אזור השרון, הוא פנינה קסומה של טבע וחקלאות המשמר זיכרונות ישנים וטובים מארץ ישראל של פעם, אווירה כפרית שהשתמרה בתוך קפסולת זמן לאורך השנים. האזור עצמו שופע במקומות לטיול ולבילוי, בית הראשונים הנמצא על גבעת כורכר […]

עמק חפר האזור השוכן לאורך נחל אלכסנדר וחוף הים התיכון, העמק המשתרע לאורכו של מישור החוף בחלקו הצפוני של אזור השרון, הוא פנינה קסומה של טבע וחקלאות המשמר זיכרונות ישנים וטובים מארץ ישראל של פעם, אווירה כפרית שהשתמרה בתוך קפסולת זמן לאורך השנים.

האזור עצמו שופע במקומות לטיול ולבילוי, בית הראשונים הנמצא על גבעת כורכר ישנה בתוך שמורת הטבע של ביתן אהרון, פארק קדם, פארק הבוסתנים היפה בין עולש בורגתה וחניאל, הפארק נמצא משני צידיו של נחל אלכסנדר במקום ישנם חניונים רבים השוכנים בצל העצים היפים המאכלסים את המקום, חניון הכוכבים השוכן בתוך הטבע החקלאי של עמק חפר ליד מסלולי רכיבת האופניים ומסלולים מיוחדים להליכה ולנסיעת שטח, מרחק הליכה מנקודת תצפית מרהיבה לנדידת ציפורים, חוף ינאי וחוף מכמורת המזמנים לינת שטח באוהלים לאורם של כוכבי הלילה, העמק מזמן עוד עשרות מקומות ואטרקציות לטיול ולבילוי, כל מקום והאופי המייחד אותו. כמו כן תמיד תוכלו למצוא מקום ללון באזור, מקומות הלינה בעמק חפר הם רבים ומגוונים, ישנם באזור צימרים, דירות להשכרה, חניוני קמפינג ווילות, הכל בהתאם לסוג החופשה והטיול אותו אתם מתכננים.

מקומות לינה בעמק חפר המתכון המושלם להתחלת החופשה

  • צימרים בעמק חפר : באזור עמק חפר תוכלו תמיד למצוא צימר להשכרה ללינת לילה או לשהות ממושכת יותר, צימר בבורגתה, צימר בחניאל או צימר בעולש, בכל אחד מהישובים המיוחדים לאורכו של העמק תוכלו למצוא את הצימר המתאים לכם ביותר. צימר לשדות בבית יצחק, דקה מהים סוויטות אירוח בבית ינאי, רוח ים במכמורת, אחוזת שני צימר בחניאל, צימר פנקס הקטן במושב מכמורת, דירת נופש בבת חפר, בכל אחד מארבעים ושלושה הישובים הפזורים לאורכו של העמק תוכלו למצוא את הצימר המתאים לכם ביותר, צימר לזוגות, צימר למשפחות, הצימרים השונים כל אחד בדרכו הייחודית משקף את האווירה המיוחדת של האזור.
  • דירות להשכרה ווילות בעמק חפר : בעמק חפר תוכלו למצוא בנוסף לצימרים השונים באזור דירות להשכרה ווילות הכל בהתאם לאופי הטיול שלכם. כל אחד ממקומות הלינה השוכנים לאורכו של העמק יכול לשמש כבסיס לטיול יומי, טיול אופנים או טיול רגלי, טיול לאורך נחל אלכסנדר או טיול יומי באזורים הכפריים של עמק חפר, טיול למשקים החקלאים של העמק או ליקבי יינות הבוטיק המיוחדים, בעמק חפר תוכלו למצוא שילוב מושלם בין כפריות וחקלאות בסגנון הישן לבין עולם שוקק ומתפתח המצליח להצמיח מתוכו שפע של מקומות של בילוי ופנאי.

עמק חפר  במרחק נסיעה קצר ממרכז הארץ

היתרון הגדול של אזור עמק חפר הוא המיקום הגיאוגרפי המושלם האזור נמצא במרחק נגיעה מכל האזורים של מרכז הארץ, נתניה, תל אביב וישובי השרון, אזור ששומר עדיין על הצביון של ארץ ישראל הישנה והטובה בתוך העירוניות המודרנית המקיפה אותו מכל עבר. פנינה מיוחדת של שקט ויופי במרחק של ארבעים דקות נסיעה מתל אביב.

 

שם:
אימייל:
כותרת:
דירוג:
תגובתך: